جاروجیرکتاب واسط آنلاینی برای فروش و خرید کتاب دسته دوم و نو

 

درسال۱۳۹۹ به این فکر افتادیم که برای کالای دست دوم و یا هرچیز دسته دوم بازار واسطه ی خرید وفروش به صورت اینترنتی وجود دارد ولی کتاب که بخش مهمی از زندگی انسانها را تحت تاثیر خود قرار می دهد، بازار واسطی برای فروش و خرید کتاب دسته دوم وجود ندارد.

همه ما کتابهایی داریم که دیگر به آنها نیازی نداریم یا میخواهیم با فروش آنها فضا برای کتابهای جدیدمان باز کنیم و از طرفی با بالا رفتن هزینه خرید کتابهای نو این درخواست را در افراد ایجاد کرده است تا تمایل به خرید کتابهای دسته دوم بالا رود.

در نتیجه به این فکر افتادیم تا این شرایط  را ایجا د کنیم تا هم آن دسته از عزیزان که قصد فروش کتابهای دسته دوم خود را دارند و هم آن دسته از عزیزانی که قصد خرید این کتابها را دارند بتوانند راحت یکدیگر را در جاروجیرکتاب پیدا کنند و نیاز خود را مرتفع سازند. این شد که به لطف خدا و همت دوستانم بازار واسطی به نام  جاروجیرکتاب  افتتاح و شروع به فعالیت نمود.

جاروجیرکتاب به عنوان واسطی برای خرید و فروش آنلاین کتاب دست دوم، انواع جزوات و فایل های دانشگاهی و غیر دانشگاهی، معرفی مشاغل مرتبط با کتاب و دانشگاه، مسیر خود را آغاز کرد و امید است تا در آینده ای نزدیک این سایت تبدیل به قطب بزرگی برای خرید و فروش کتابهای دسته دوم و نو شود تا شما عزیزانی که در پی خرید این نوع کتابها هستید، بتوانید به راحتی به خواسته خود برسید.

از آنجایی که در جاروجیرکتاب کاربران مستقیما باهم تماس می گیرند و هیچ واسطه ایی وجود ندارد. پس با تمام وجود از شما خواهش می نمایم  این مطلب را با دقت بسیار مطالعه نماید. جاروجیرکتاب در خرید کتاب دسته دوم و نو، فروش کتاب دسته دوم و نو، جزوات و فایل های دانشگاهی و غیر دانشگاهی ، هیچ گونه دخالتی نداشته است و همه کاربران باید خودشان جنبه های مختلف امنیتی را درنظر بگیرند؛ از آنجا که این سایت تنها نقش یه واسطه را دارد درنتیجه تمامی مسئولیت خرید و فروش به عهده طرفین معامله می باشد و جاروجیرکتاب هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

جهت جستجوی کتاب مورد نظر خود برای خرید، لطفاً به صفحه اصلیمراجعه نمایید.

 

مراحل ثبت آگهی در جاروجیرکتاب

لطفا برای قراردادن آگهی دکمه ثبت آگهی کتاب در بالا سمت چپ هر صفحه را فشارداده و آگهی خود را با تکمیل نمودن درست و صادقانه ی اطلاعات هر بخش ،ثبت نماید. فراموش نکنید قبل از هر چیز داشتن یک شماره تلفن در ثبت آگهی ضروری است و میتوانید برای آگهی خود یک عکس نیز قرار دهید (در نظر داشته باشید که وجود عکس منجر به بیشتر دیده شدن اگهی شما می گردد).

به این ترتیب، با قرار گرفتن آگهی شما در سایت جاروجیرکتاب، میلیون ها کاربر می توانند از آن بازدید نمایند.

با افتخارعرض می نماید امتیاز برند جاروجیرکتاب توسط “آقای میثم ناهید” درتمامی مراجع قانونی ثبت گردیده و هرگونه کپی برداری از این ایده خلاف قانون بوده و با فرد یا افراد خاطی به صورت قانونی برخورد خواهد شد.

 

اپلیکیشن موبایل جاروجیر کتاب

با اپلیکیشن موبایل جاروجیر شما می توانید به راحتی و سریع آگهی های خود را ثبت کنید. در حال حاضر این اپلیکیشن برای موبایل های اندروید در دسترس است. شما برای دانلود آن می توانید به دو روش عمل نمایید:

      ۱- از طریق لینک دانلود قرار داده شده در قسمت پایین صفحه اصلی همین سایت

     ۲- از طریق کافه بازار

در انتهای صفحه ی اصلی یک ویدئوی آموزشی جهت آموزش نحوه ی دانلود، نصب و ثبت آگهی در اپلیکیشن جاروجیر وجود دارد که می توانید آنرا مشاهده کنید.